Sipariş edebileceğiniz ürünler

Kartvizit: Kartvizit ile ilgili tüm açıklamalar için tıklayın.

Antetli kağıt, zarf, karton dosya gibi şirket kırtasiye malzemeleri: Sistemden sipariş verilmesi en kolay ürünler. Her seferinde güncelleme gerektirmediği için ürünü seçip adet girerek sipariş sonlandırılabiliyor.

Etiket: Her türlü fiyat, ürün, reyon ve paket etiketleri bu sistemle merkezileştirilip siparişi verilebiliyor. Sabit şablonlar üstündeki değişkenleri girip online olarak onay vermek yeterli.

Eğitim dokümanları: Farklı departman ve bayiler eğitim ihtiyaçlarını tek bir merkezden sipariş edebiliyor. Örnek olarak McDonald’s uygulamasını görüntülemek için tıklayın.

Ambalaj malzemeleri: Mağazalar hediye paketlerini, karton poşetlerini ihtiyaç duydukça bu sistem üzerinden sipariş edebiliyor. Merkez ofis ise her ürünün stok kontrolünü ve sipariş trafiğini Print Online üzerinden takip edebiliyor.

Broşür, el ilanı, föy: Tanıtım amaçlı diğer basılı malzeme ihtiyaçları da, Print Online üzerinden etkin bir biçimde sipariş edilebiliyor.

Çok şubeli kurumlar için kolay baskı siparişi

Her birimin baskı ihtiyacını merkezi olarak yönetmenin bazı zorlukları var. Ürünlerin hem ekonomik olması, hem de kısa zamanda ihtiyaç sahibine ulaştırılması gerekiyor. Talepleri birleştirip toplu olarak basımevine vermeye ve böylece maliyetleri düşürmeye çalışırken, bir yandan da acil talepleri zamanında karşılamak önemli. Print Online bu tür satınalmalar için birçok kolaylık sağlıyor:

• Sisteme yüklenen ürünlerin onaylı ve kurumsal kimlik standartlarına uygun olması sağlanıyor. Hiçbir ofisin renk ve grafik açısından standart dışı ürün alma olasılığı kalmıyor.
• Her şube kendi satınalmasını doğrudan yapabiliyor, gerekirse yapılan işlemler merkeze e-posta ile bildiriliyor.
• Sistemin kullanımı ve adaptasyonu çok kolay.
• Dijital baskı teknolojisi sayesinde siparişlerin birleştirilmesine gerek kalmıyor. Şubelerin siparişi çok az miktarda da olsa belirlenen standart sürelerde üretim yapılıyor. Üretim süresi ürünün cinsine göre değişkenlik gösterse de genelde 1-3 gün gibi kısa bir süre içinde teslim edilebiliyor.
• Print Center, şubelere göre değişkenlik göstermeyen ürünleri kendi deposunda stoklama hizmeti de veriyor. Bu stok miktarı, sistem üzerinden online olarak takip edilebiliyor. Dolayısıyla, Print Online stok yönetimine de katkı sağlıyor.
• Esnek raporlama özellikleri kullanılarak, tüketim miktarlarıyla ilgili her türlü raporu sistemden çekmek mümkün. Böylece, yıllık bakım bütçesi hesaplamalarında ekstra iş yükü ortadan kalkıyor.
• Sipariş süreçlerinin sadeleşmesi, kolaylaşması ve iletişim trafiğinin ortadan kalkmasıyla özellikle merkez ofisler büyük bir zaman tasarrufu sağlayabiliyor.

Anında online sipariş onayı

Baskı siparişi verirken en çok zaman alan aşama, grafik çalışma-onay süreci. Sipariş sahibi kurum, gerekli bilgileri basımevine iletiyor, bir prova baskı alıyor, bunun üzerinde de çeşitli nedenlerden ötürü değişiklikler olabiliyor. Belge tekrar çalışılıyor ve tekrar onay için kuruma geliyor. Bu süreç, basılacak işte hiçbir hata kalmayıncaya kadar yineleniyor. Sonuç olarak, basit bir belgenin baskıya hazır hale gelmesi birkaç saatten birkaç güne kadar uzayabiliyor.

Print Online’ın en can alıcı özelliği, bu konuya sunduğu çözümde saklı: Kurumsal kimlik standardına uygun onaylı şablonlar en başta ve bir kereliğine sisteme yüklendikten sonra, bunlar üzerinde bir değişiklik yapılmıyor (ta ki kurum, kendi şablonunu değiştirmeye karar verene kadar); kullanıcılar, yalnızca yetkilendirildikleri alanlarda (isim, e-posta, cep telefonu vs) kendilerine özel olan bilgileri giriyor. Anında ve online olarak hazırlanan belge üzerinde değişiklik yapma hakkı olan kullanıcılar, bir sonraki adımda baskı onayı veriyor ve belge, Print Center’daki basım sürecine dahil oluyor.

Bu kadar kolay. E-posta atmak yok, onay için beklemek yok, telefonla görüşmek yok. Her sipariş için harcadığınız saatler, artık sizin.

Print Online Müşteri Girişi

Hemen bizi arayın

Print Online baskı sistemini kullanmaya başlamak için bizi arayın... Müşteri temsilcimiz, firmanıza özel baskı çözümlerimizi ayrıntılarıyla aktarsın.

0212371 0 300

Çalışma gün ve saatleri
Pazartesi - Cuma / 08:00 - 18:00